GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE'yi makamında ziyaret etti.
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE'yi makamında ziyaret ederek ilçemizdeki eğitim faaliyetleri ve projelerin yanı sıra yeni eğitim öğretim yılına hazırlık hususunda yürüttüğümüz çalışmalar hakkında brifing sundu. "Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE'nin tecrübesinden faydalanmak, tavsiye ve talimatları doğrultusunda Şahinbey'imize hizmet edebilmek amaçlı gerçekleştirilen ziyaret verimli istişare ile sona erdi. İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE'ye kabulü ve tecrübe aktarımından dolayı şükranlarımızı arz ederiz.![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN, İl Millî Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE'yi makamında ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2023_08/08183509_IMG_2513.jpg)