GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ, Bedriye Haluk Özmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Pansiyonunda kalan öğrencileri ziyaret etti.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ, Bedriye Haluk Özmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Pansiyonunda kalan öğrencileri ziyaret etti.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/05082344_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ, Bedriye Haluk Özmen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Pansiyonunda kalan öğrencileri ziyaret etti. Öğrencilerle sohbet eden İlçe Müdürümüz, onlarla kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.
![05-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_05082614_2.jpg)
![05-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_05082619_3.jpg)
![05-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_05082624_4.jpg)
![05-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_05082630_5.jpg)