GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ, Fen, Sosyal Bilimler ve Anadolu lisesi müdürlerimizle 2 grup halinde telekonferansla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ, Fen, Sosyal Bilimler ve Anadolu lisesi müdürlerimizle 2 grup halinde telekonferansla bir araya gelerek değerlendirmelerde bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_05/23135806_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ, Fen, Sosyal Bilimler ve Anadolu lisesi müdürlerimizle 2 grup halinde telekonferansla bir araya gelerek pandemi sürecinde okullarımızdaki uzaktan eğitim faaliyetleri, YKS başarısı ve diğer eğitim öğretim faaliyetleri hakkında değerlendirmelerde bulundular