GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürümüz Erkan AKLAP, Gaziantep 2020 Teknofest Festivali'nde yapılacak yarışmalar için oluşturulan komisyon toplantısına katıldılar.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürümüz Erkan AKLAP, Gaziantep 2020 Teknofest Festivali'nde yapılacak yarışmalar için oluşturulan komisyon toplantısına katıldılar.](/meb_iys_dosyalar/2020_02/03235529_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürümüz Erkan AKLAP, Gaziantep 2020 Teknofest Festivali'nde yapılacak yarışmalar için oluşturulan komisyon toplantısına katıldılar.