GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürümüz Erkan AKLAP, İl Arge biriminin sunumlarıyla gerçekleştirilen Erasmus Projesi bilgilendirme toplantısına katıldılar.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürümüz Erkan AKLAP, İl Arge biriminin sunumlarıyla gerçekleştirilen Erasmus Projesi bilgilendirme toplantısına katıldılar.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/11142023_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürümüz Erkan AKLAP, İl Arge biriminin sunumlarıyla gerçekleştirilen Erasmus Projesi bilgilendirme toplantısına katıldılar.
![11-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_11142125_5.jpg)
![11-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_11142122_4.jpg)
![11-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_11142119_3.jpg)
![11-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_11142117_2.jpg)