GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ'ın "Ben Okuyorum Gaziantep Okuyor" Projesi kapsamında ev ziyaretleri devam ediyor.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ'ın](/meb_iys_dosyalar/2020_01/10093244_1.jpg)
İlçe Müd. Erdal KILINÇ, Valimiz Sayın Davut GÜL'ün başlattığı #benokuyorumgaziantepokuyor projesi kapsamında her hafta olduğu gibi bu hafta da ev ziyareti gerçekleştirerek velilerimiz ve öğrencilerimizle birlikte kitap okuma etkinliğine katıldılar.