GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Nedeniyle Yayımladıkları Mesaj:

Engellerinden dolayı diğer insanlara göre daha çok sevgi ve şefkat celbeden engelli kardeşlerimizin bütün dünyada hatırlandığı bu anlamlı günde, onların da hem sosyal hayatta hem iş hayatında bu toplumun bir parçası olduğunu görmek oldukça sevindirici. Hiçbir fert, hukuki anlamda olduğu gibi sosyal hayatta ve iş hayatında da diğerinden üstün değildir. Ancak hayatlarını îdame ettirmeleri için engelli vatandaşlarımıza pozitif ayrımcılık yapılarak onlara destek olmak devlet ve millet vicdanının gereğidir. Bizler de bu gün, toplumsal farkındalığı en üst seviyeye taşımak, her an onların yanında olduğumuzu göstermek, onlara hayatı biraz daha kolaylaştırabilmek için engelli vatandaşlarımıza destek olmak adına elimizden gelen çabayı göstermeliyiz. Bu vesileyle başta kurumumuzda çalışan engelli personelimiz olmak üzere bütün engelli vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyor; sağlık, mutluluk ve afiyetler diliyorum. Yasin TEPEİlçe Milli Eğitim Müdürü
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Nedeniyle Yayımladıkları Mesaj:

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´nin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Nedeniyle Yayımladıkları Mesaj:

Engellerinden dolayı diğer insanlara göre daha çok sevgi ve şefkat celbeden engelli kardeşlerimizin bütün dünyada hatırlandığı bu anlamlı günde, onların da hem sosyal hayatta hem iş hayatında bu toplumun bir parçası olduğunu görmek oldukça sevindirici.

Hiçbir fert, hukuki anlamda olduğu gibi sosyal hayatta ve iş hayatında da diğerinden üstün değildir. Ancak hayatlarını îdame ettirmeleri için engelli vatandaşlarımıza pozitif ayrımcılık yapılarak onlara destek olmak devlet ve millet vicdanının gereğidir.

Bizler de bu gün, toplumsal farkındalığı en üst seviyeye taşımak, her an onların yanında olduğumuzu göstermek, onlara hayatı biraz daha kolaylaştırabilmek için engelli vatandaşlarımıza destek olmak adına elimizden gelen çabayı göstermeliyiz.

Bu vesileyle başta kurumumuzda çalışan engelli personelimiz olmak üzere bütün engelli vatandaşlarımıza sevgi ve saygılarımı sunuyor; sağlık, mutluluk ve afiyetler diliyorum.

Yasin TEPE
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.