GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, Şube Müdürleriyle, normalleşme sürecinde eğitim öğretim faaliyetleri ve diğer görev alanlarıyla ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, Şube Müdürleriyle, normalleşme sürecinde eğitim öğretim faaliyetleri ve diğer görev alanlarıyla ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.](/meb_iys_dosyalar/2020_06/03123259_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, Şube Müdürleriyle, normalleşme sürecinde eğitim öğretim faaliyetleri ve diğer görev alanlarıyla ilgili değerlendirme toplantısı gerçekleştirdiler.