GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, video konferans yöntemiyle 4 ayrı grup halinde ortaokul müdürlerimizle toplantı yaparak LGS 2020 kapsamında Bakanlığımızın Merkezi Sınavla ilgili tedbirleri ve öğrenci başarısı hakkında istişarede bulundular.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, video konferans yöntemiyle 4 ayrı grup halinde ortaokul müdürlerimizle toplantı yaparak LGS 2020 kapsamında Bakanlığımızın Merkezi Sınavla ilgili tedbirleri ve öğrenci başarısı hakkında istişarede bulundular.](/meb_iys_dosyalar/2020_05/07143650_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ, video konferans yöntemiyle 4 ayrı grup halinde ortaokul müdürlerimizle toplantı yaparak LGS 2020 kapsamında Bakanlığımızın Merkezi Sınavla ilgili tedbirleri ve öğrenci başarısı hakkında istişarede bulundular.