GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü, Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Müdür ve Müdür Yardımcıları Bolu´ya Uğurladı
Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Müdür ve Müdür Yardımcıları, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan İlçe Milli Egitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi ziyaret ederek okul öğretmenleri adina ´hayırlı olsun´ dileklerini iletip hediye takdiminde bulundular.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü, Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Müdür ve Müdür Yardımcıları Bolu´ya Uğurladı](/meb_iys_dosyalar/2019_02/10105331_51454219_2144312585605324_205764315418984448_o.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü, Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Müdür ve Müdür Yardımcıları Bolu´ya Uğurladı
Şehit Adem Yavuz Ortaokulu Müdür ve Müdür Yardımcıları, Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan İlçe Milli Egitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi ziyaret ederek okul öğretmenleri adina ´hayırlı olsun´ dileklerini iletip hediye takdiminde bulundular.