GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe proje geliştirme komisyonumuzun Erasmus+ projesi yazım toplantısına, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürlerimiz katılarak çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.
![İlçe proje geliştirme komisyonumuzun Erasmus+ projesi yazım toplantısına, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürlerimiz katılarak çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.](/meb_iys_dosyalar/2020_01/08105101_1.jpg)
İlçe proje geliştirme komisyonumuzun Erasmus+ projesi yazım toplantısına, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ ve Şube Müdürlerimiz katılarak çalışmalarla ilgili bilgi aldılar.