GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemizdeki kurumlarımızda ücretsiz ders kitapları dağıtımı devam etmektedir. Kitaplarını almayan öğrencilerimiz okullarımızın planlamasına uygun bir şekilde okullarından kitaplarını alabilirler.
![İlçemizdeki kurumlarımızda ücretsiz ders kitapları dağıtımı devam etmektedir. Kitaplarını almayan öğrencilerimiz okullarımızın planlamasına uygun bir şekilde okullarından kitaplarını alabilirler.](/meb_iys_dosyalar/2020_09/07170913_1.jpg)
İlçemizdeki kurumlarımızda ücretsiz ders kitapları dağıtımı devam etmektedir. Kitaplarını almayan öğrencilerimiz okullarımızın planlamasına uygun bir şekilde okullarından kitaplarını alabilirler.