GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçemize Bağlı Tüm Okullarımız "OKULUM TEMİZ" Belgesini aldılar
![İlçemize Bağlı Tüm Okullarımız](/meb_iys_dosyalar/2020_11/09151427_7.jpg)
İlçemiz genelinde Okulum Temiz belgesi almaya hak kazanan bütün okullarımıza, Bakanımız Ziya Selçuk , Sanayi Bakanı Mustafa Varank , Valimiz Davut Gül , BŞB Bşk. Fatma Şahin , Kaymakamımız Tahir Şahin, Şahinbey Belediyesi başkanı Mehmet Tahmazoğlu , İl Müdürümüz Yasin Tepe ve tüm okul müdürlerimizin katıldığı online tören ile dağıtım yapıldı. Bütün okullarımızı tebrik ediyoruz.
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f44f_1f3fb.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f44f_1f3fb.png)
![](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf9/1/16/1f44f_1f3fb.png)
![09-11-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_11/k_09151333_1.jpg)
![09-11-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_11/k_09151335_2.jpg)
![09-11-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_11/k_09151340_5.jpg)
![09-11-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_11/k_09151342_6.jpg)
![09-11-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_11/k_09151344_7.jpg)
![09-11-2020](/meb_iys_dosyalar/2020_11/k_09151347_8.jpg)