GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İMKB Anadolu Lisesi Ziyareti
İMKB Anadolu Lisesi Ziyareti İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, İMKB Anadolu Lisesi´ni ziyaret ettiler. E Twinning projesi Avrupa Kalite Standardı ödülünü alan okulumuzun projesi hakkında okul idaresi ve öğretmenimiz tarafından bilgilendirme yapıldı.![İMKB Anadolu Lisesi Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/27093050_juyhgft.jpg)
İMKB Anadolu Lisesi Ziyareti
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, İMKB Anadolu Lisesi´ni ziyaret ettiler. E Twinning projesi Avrupa Kalite Standardı ödülünü alan okulumuzun projesi hakkında okul idaresi ve öğretmenimiz tarafından bilgilendirme yapıldı.