GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
KARATAŞ İMKB İLKOKULU MİNİK ÖĞRENCİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI
![KARATAŞ İMKB İLKOKULU MİNİK ÖĞRENCİLERİMİZDEN BÜYÜK BAŞARI](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_19110804_10.jpg)
Karataş İMKB ilkokulu öğrencilerimiz İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin Yılmaz ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe yi makaminda ziyaret ettiler. İlimizde yapılan Jimnastik yarışmalarında Minik Kızlar B Grubu İl Birinciliği , Minik Kızlar A Grubu İl üçüncülüğü ve Minik Erkekler B Grubu İl ikinciliği kazanan öğrencilerimizi tebrik ederiz.Öğrencilerimizin başarısında emeği gecen öğretmen ve okul idarecilerimize tesekkur ederiz.