GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kurtuluş İlkokulunu Ziyaret
![Kurtuluş İlkokulunu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_05/31125448_5bf5320c39d844d3b3737ed74900ffbe.jpg)
Kurtuluş İlkokulu öğretmenleriyle bir araya gelen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN; bütüncül eğitim yaklaşımının temele alınarak müfredatta beceri odaklı yaklaşımının benimsendiğini ve sadeleştirilmiş içerikte öğrencilerin derinlemesine öğrenmesine imkân sağlayacak yeni yaklaşımların da yer aldığını belirterek Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli' nin hayırlı olması temennilerinde bulundu.