GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurtuluş İlkokulunun Ziyareti

Kurtuluş İlkokulunun Ziyareti   Kurtuluş İlkokulu Okul Müdürü Ferhat DAVRAN, Müdür Yardımcısı Nadide DAĞDEVİREN ve sınıf öğretmeni Pınar KAYA SEÇKİN ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE ‘yi makamında ziyaret etti. Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen 2016 - 2017 yılı Eğitim ve Oğretim de Yenilikçik Ödülleri sonuçlarına göre Şahinbey Kurtuluş İlkokulu olarak Öğretmenimiz Pınar Kaya Seçkin´in ´Matematik Müzikle Ne Kolay´ projesi Güneydoğu Anadolu Bölgesi birincisi olup ,Bakanlık ödülüne aday olmuştur. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğretmenimizi tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.  
Kurtuluş İlkokulunun Ziyareti

Kurtuluş İlkokulunun Ziyareti

 

Kurtuluş İlkokulu Okul Müdürü Ferhat DAVRAN, Müdür Yardımcısı Nadide DAĞDEVİREN ve sınıf öğretmeni Pınar KAYA SEÇKİN ,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE ‘yi makamında ziyaret etti. Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından düzenlenen 2016 - 2017 yılı Eğitim ve Oğretim de Yenilikçik Ödülleri sonuçlarına göre Şahinbey Kurtuluş İlkokulu olarak Öğretmenimiz Pınar Kaya Seçkin´in ´Matematik Müzikle Ne Kolay´ projesi Güneydoğu Anadolu Bölgesi birincisi olup ,Bakanlık ödülüne aday olmuştur. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz öğretmenimizi tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

 

 

 

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.