GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LGS Tercih Danışma Bürolarımız ve Yaz Okullarımız ile Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımızı Ziyaret
![LGS Tercih Danışma Bürolarımız ve Yaz Okullarımız ile Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kurslarımızı Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_07/02155521_2f318180fcdb4869a9a3fa49c276d4c3.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Fatih TÜRKHAN ve Şube Müdürümüz Eyüp GÜNEŞ,
Bakanlığımız onayıyla okullarımızda gerçekleştirilen Yaz Dönemi Destekleme ve Yetiştirme Kursları ile Yaz Okullarına devam eden öğrencilerimizle bir araya geldiler.Müdürlerimiz ziyaretlerde LGS yerleştirme sürecinde öğrencilerimize rehberlik edecek öğretmenlerimizle bir araya geldiler.