GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LGS Türkiye Birincilerimizi Ziyaret
![LGS Türkiye Birincilerimizi Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_07/08130839_mavivebeyazkurumsalmoderndershaneegitimkurumulgsprogramiduyurusua4belge.jpg)
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma Şahin, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe ve İlçe Millî Eğitim Müdür Vekilimiz Fatih TÜRKHAN, Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İmam-Hatip Ortaokulu LGS Türkiye birincimiz Semra Aygün ve Turgut Özal Ortaokulu LGS Türkiye birincimiz Ömer Asaf Öztürk'ü ziyaret ettiler.