GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR
Şahinbey Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz ödüllü bilgi yarışmamızın elemeleri başladı. Şahinbey Belediyesi Bilim Sanat Merkezi´nde gerçekleşen elemelerin ikinci gününde Akşemseddin Anadolu Lisesi,Dumlupınar Anadolu Lisesi ve Yeşilkent Anadolu Lisesi gruplarında birinci olarak bir üst tura çıktılar.![LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14140505_LYSELER_ARASI_BYLGY_YARIYMAMIZ_DEVAM_EDYYOR.jpg)
LİSELER ARASI BİLGİ YARIŞMAMIZ DEVAM EDİYOR
Şahinbey Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz ödüllü bilgi yarışmamızın elemeleri başladı. Şahinbey Belediyesi Bilim Sanat Merkezi´nde gerçekleşen elemelerin ikinci gününde Akşemseddin Anadolu Lisesi,Dumlupınar Anadolu Lisesi ve Yeşilkent Anadolu Lisesi gruplarında birinci olarak bir üst tura çıktılar.