GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mavikent Ortaokulu öğrencilerimizden müdürlüğümüzü ziyaret
![Mavikent Ortaokulu öğrencilerimizden müdürlüğümüzü ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2021_12/10085424_WhatsApp_Image_2021-12-10_at_08.52.52.jpg)
Okullar arası spor müsabakaları Atletizm Kros yarışmalarında Gaziantep 1??. si olan Mavikent Ortaokulu öğrencilerimiz, idareci ve öğretmenleri ile birlikte, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sn. Erdal KILINÇ' ı ziyaret ettiler.
Öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder başarılarının devamını dileriz.