GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Akif İnan Ortaokulunu Ziyaret
![Mehmet Akif İnan Ortaokulunu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2024_05/23114826_5ed5dae91aff4901823b79674e30e2b9.jpg)
Valimiz Sayın Kemal ÇEBER, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Fatma ŞAHİN, Şahinbey Kaymakamımız Sayın Mehmet Emin TAŞÇI, İl Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN; Valiliğimiz, Gaziantep Büyükşehir Belediyemiz ve İl Millî Eğitim Müdürlüğümüz iş birliği ile gerçekleştirilen deneme sınavı öncesinde LGS öğrencileri ile buluşarak başarı dileklerinde bulundular.
Mehmet Akif İnan Ortaokulu