GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Erdemoğlu Anaokulu Ziyareti
Mehmet Erdemoğlu Anaokulu Ziyareti İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE,Mehmet Erdemoğlu Anaokulu´nu ziyaret ederek izlenimlerde bulundular.![Mehmet Erdemoğlu Anaokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/15085445_22366407_1514595788577010_8081289104497349488_n.jpg)
Mehmet Erdemoğlu Anaokulu Ziyareti
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE,Mehmet Erdemoğlu Anaokulu´nu ziyaret ederek izlenimlerde bulundular.