GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Erdemoğlu İlkokulu Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE , Mehmet Erdemoğlu İlkokulu ´nu ziyaret etti. Göreve yeni başlayan okul müdürü Ahmet Said ÜLGER´ e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak , okul idaresi ve öğretmenlerle toplantı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, bakanlığımız tarafından başlatılan " Bir milyon fikir" projesi ve EBA hakkında öğretmenler görüş alışverişinde bulundu.![Mehmet Erdemoğlu İlkokulu Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2018_10/18064600_43951005_1946424722060779_1265358482786222080_n.jpg)
Mehmet Erdemoğlu İlkokulu Ziyaret
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE , Mehmet Erdemoğlu İlkokulu ´nu ziyaret etti. Göreve yeni başlayan okul müdürü Ahmet Said ÜLGER´ e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak , okul idaresi ve öğretmenlerle toplantı yapan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, bakanlığımız tarafından başlatılan " Bir milyon fikir" projesi ve EBA hakkında öğretmenler görüş alışverişinde bulundu.