GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mehmet Erdemoğlu İlkokulu Ziyareti
Mehmet Erdemoğlu İlkokulu Ziyareti İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE,Mehmet Erdemoğlu İlkokulu´nu ziyaret ederek izlenimlerde bulundular.![Mehmet Erdemoğlu İlkokulu Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_10/15085034_22406180_1514557478580841_8325694073295193589_n.jpg)
Mehmet Erdemoğlu İlkokulu Ziyareti
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE,Mehmet Erdemoğlu İlkokulu´nu ziyaret ederek izlenimlerde bulundular.