Mehmet Uygun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi E twinning projesi kapsamında Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi ödülünü kazanmıştır
Mehmet Uygun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi E twinning projesi kapsamında Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi ödülünü kazanmıştır Mehmet Uygun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü Mehmet AKSU, müdür yardımcısı Halime Ebru GÜLNAR ve E Twinning proje yürütücüsü Pınar YAŞAMIŞ , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE´yi makamında ziyaret etti.Okulumuz E twinning projesi kapsamında Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi ödülünü kazanmıştır. Ayrıca öğrencilerimizden Burcu ALICI , Yıldızlar Halter Şampiyonası´nda Türkiye 2., Duygu ALICI Türkiye Şampiyonu olmuştur. Dila ÇELİK ise Kick Boks dalında Gaziantep 2. olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ederiz.![Mehmet Uygun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi E twinning projesi kapsamında Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi ödülünü kazanmıştır](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125436__Mehmet_Uygun_Mesleki_ve_Teknik_Anadolu_Lisesi_E_twinning_projesi_kapsamYnda_Ulusal_Kalite_Etiketi_ve_Avrupa_Kalite_Etiketi_odulunu_kazanmYYtYr.jpg)
Mehmet Uygun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi E twinning projesi kapsamında Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi ödülünü kazanmıştır
Mehmet Uygun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü Mehmet AKSU, müdür yardımcısı Halime Ebru GÜLNAR ve E Twinning proje yürütücüsü Pınar YAŞAMIŞ , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE´yi makamında ziyaret etti.Okulumuz E twinning projesi kapsamında Ulusal Kalite Etiketi ve Avrupa Kalite Etiketi ödülünü kazanmıştır. Ayrıca öğrencilerimizden Burcu ALICI , Yıldızlar Halter Şampiyonası´nda Türkiye 2., Duygu ALICI Türkiye Şampiyonu olmuştur. Dila ÇELİK ise Kick Boks dalında Gaziantep 2. olmuştur. Öğrencilerimizi tebrik ederiz.
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125522__Mehmet_Uygun_Mesleki_ve_Teknik_Anadolu_Lisesi_E_twinning_projesi_kapsamYnda_Ulusal_Kalite_Etiketi_ve_Avrupa_Kalite_Etiketi_odulunu_kazanmYYtYr.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125525_23031453_1535791616457427_4601947067526028641_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125527_23031532_1535791226457466_3030682702675849617_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125528_23032385_1535791913124064_2859224399981307559_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125530_23032548_1535790789790843_2331686457182677052_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125531_23032669_1535790996457489_6520136859546663765_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125547_23130738_1535791753124080_6693736165235615555_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125548_23167561_1535791086457480_3956076795169036701_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125549_23172445_1535791346457454_4732551184180857760_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125550_23244235_1535791083124147_4114003202143262930_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125523_22894456_1535791629790759_7803854147211949413_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12125524_22894510_1535791439790778_3329264576929336341_n.jpg)