GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi AVCI Okul Müdürlerimiz ve Aday Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi
Sayın Nabi AVCI´nın okul müdürlerimiz ve aday öğretmenlerimizle yaptığı toplantı...![Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi AVCI Okul Müdürlerimiz ve Aday Öğretmenlerimizle Bir Araya Geldi](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_11222227_8.jpg)
İlimizde düzenlenecek robot yarışmasının açılışı için Gaziantep´imizde bulunan Milli Eğitim Bakanımız Sayın Nabi AVCI´ nın katılımı ile tüm okul müdürlerimiz ile ardından da ilimizde görev yapan stajyer öğretmenlerle Şehitkamil Kültür Merkezinde istişare toplantısı yapıldı.