GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
MİNİK KALPLER EĞİTİME BAŞLADI
![MİNİK KALPLER EĞİTİME BAŞLADI](/meb_iys_dosyalar/2020_09/22093353_119986118_3412703995432837_9168494759671208987_n.jpg)
Kaymakamımız Sn Tahir Şahin, Şahinbey Belediyesi başkanımız Sn Mehmet Tahmazoğlu ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn Erdal KILINÇ okulun ilk gününde; Beşyüzevler Anaokulu,
Kaşgarlı Mahmut İlkokulu,
Süleyman Şah İlkokulu ve
Adile Şimşek Anaokulu ziyaretlerinde bulunarak; minik kalpli öğrencilerimiz ve koca yürekli Öğretmenlerimiz ile bir araya gelerek onların ilk gün heyecanına ortak oldular.