GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Münire Kemal Kınoğlu Ortaokulu Öğrencilerinden İl Birincilikleri
![Münire Kemal Kınoğlu Ortaokulu Öğrencilerinden İl Birincilikleri](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_29164815_2.jpg)
Münire Kemal Kınoğlu Ortaokulu öğrenci, öğretmen ve idarecileri İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE´yi ziyaret ettiler. Okulumuz Türk Halk Oyunları Yıldızlar İl Birinciliği ve Yıldızlar Okullararası Tekwando İl Birinciliği başarısını göstermiştir. Okulumuz öğrencilerini , emeği geçen öğretmen ve idarecilerini tebrik eder başarılarının devamını dileriz.