GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Münire Kemal Kınoğlu Ortaokulu Türkiye 2. si
Münire Kemal Kınoğlu Ortaokulu Türkiye 2. si![Münire Kemal Kınoğlu Ortaokulu Türkiye 2. si](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_22132302_3.jpg)
Münire Kemal Kınoğlu Ortaokulu Yıldızlar Geleneksel (Düzenlemesiz)Türk Halk Oyunları Türkiye 2.si ve Şehitkamil Belediyesi Geleneksel 2.Kültür Kupası İl 1.liği Derecelerini Elde Ederek İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yasin TEPE´yi Makamında Ziyaret Etti. Öğrenci,Öğretmen ve Okul Müdürünü Tebrik Eden Yasin TEPE Başarılarının Devamını Diledi.