GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mustafa Marangoz İlkokulunu Ziyaret Ettik
Mustafa Marangoz İlkokulu’nu Ziyaret Ettik İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın Yusuf TÜFEKÇİ ve Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU ve İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Mustafa Marangoz İlkokulu’nu ziyaret ederek yapılan toplantı salonunun açılışını gerçekleştirdiler.![Mustafa Marangoz İlkokulunu Ziyaret Ettik](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12133926_23231155_1540678332635422_5949095207228712241_n.jpg)
Mustafa Marangoz İlkokulu’nu Ziyaret Ettik
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın Yusuf TÜFEKÇİ ve Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU ve İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Mustafa Marangoz İlkokulu’nu ziyaret ederek yapılan toplantı salonunun açılışını gerçekleştirdiler.