GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Mustafa Marangoz Ortaokulunu Ziyaret Ettik
Mustafa Marangoz Ortaokulu’nu Ziyaret Ettik İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın Yusuf TÜFEKÇİ ve Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU ve İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Mustafa Marangoz Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.![Mustafa Marangoz Ortaokulunu Ziyaret Ettik](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12133416_23244264_1540666395969949_6056507672730754688_n.jpg)
Mustafa Marangoz Ortaokulu’nu Ziyaret Ettik
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın Yusuf TÜFEKÇİ ve Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU ve İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Mustafa Marangoz Ortaokulu’nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.