GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Naciye Mehmet Gençten İlkokulu´nu Ziyaret Ettik
Naciye Mehmet Gençten İlkokulu´nu Ziyaret Ettik İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Naciye Mehmet Gençten İlkokulu ´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.![Naciye Mehmet Gençten İlkokulu´nu Ziyaret Ettik](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12131117__Naciye_Mehmet_Gencten_Ylkokulunu_Ziyaret_Ettik.jpg)
Naciye Mehmet Gençten İlkokulu´nu Ziyaret Ettik
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ ve İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Naciye Mehmet Gençten İlkokulu ´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12131202__Naciye_Mehmet_Gencten_Ylkokulunu_Ziyaret_Ettik.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12131205_23231676_1539598296076759_7521553528838959125_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12131207_23244478_1539597326076856_552355814350180049_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12131204_23231632_1539598069410115_8349123286427056861_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12131203_23231404_1539598102743445_1120198034618231621_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12131209_23319251_1539598016076787_4600961310501296477_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12131208_23316624_1539597336076855_3037191180439704901_n.jpg)
![12-11-2017](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12131206_23244089_1539597432743512_1582047209782821148_n.jpg)