GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Ödüllü Bilgi Yarışması
Şahinbey Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz ödüllü bilgi yarışmamızın elemeleri başladı. Şahinbey Belediyesi Bilim Sanat Merkezi´nde gerçekleşen elemelerin ilk gününde Gülşen Batar Anadolu Lisesi,İnci Konukoğlu Anadolu Lisesi ve Mustafa Gürbüz Necat Bayel Anadolu Lisesi gruplarında birinci olarak bir üst tura çıktılar.![Ödüllü Bilgi Yarışması](/meb_iys_dosyalar/2018_09/14132858_Odullu_Bilgi_YarYYmasY.jpg)
Ödüllü Bilgi Yarışması
Şahinbey Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediğimiz ödüllü bilgi yarışmamızın elemeleri başladı. Şahinbey Belediyesi Bilim Sanat Merkezi´nde gerçekleşen elemelerin ilk gününde Gülşen Batar Anadolu Lisesi,İnci Konukoğlu Anadolu Lisesi ve Mustafa Gürbüz Necat Bayel Anadolu Lisesi gruplarında birinci olarak bir üst tura çıktılar.