GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Güvenliği kapsamında Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri İle Kurulum Ekibi Oluşturuldu
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Okul Güvenliği kapsamında, okullarımızın bahçe ve giriş-çıkışlarını gören alanlara Emniyet´le entegre kamera kurulumuyla ilgili Bilişim Teknolojileri öğretmenleriyle toplantı gerçekleştirdiler.![Okul Güvenliği kapsamında Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri İle Kurulum Ekibi Oluşturuldu](/meb_iys_dosyalar/2018_12/15154622_47689136_2044872362216014_485348913813913600_n.jpg)
Okul Güvenliği kapsamında Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri İle Kurulum Ekibi Oluşturuldu
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, Okul Güvenliği kapsamında, okullarımızın bahçe ve giriş-çıkışlarını gören alanlara Emniyet´le entegre kamera kurulumuyla ilgili Bilişim Teknolojileri öğretmenleriyle toplantı gerçekleştirdiler.