GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okul Öncesinde Hedef %100 Okullaşma
![Okul Öncesinde Hedef %100 Okullaşma](/meb_iys_dosyalar/2016_01/k_15135153_afi.jpg)
Okul Öncesinde hedefimiz %100 okullaşmak. Bu amaçla tüm öğrencilerimize karneleriye birlikte verilecek bu afişimiz tüm anne-babalara ulaşacak. Velilerimizden beklentimiz 5 yaş grubu çocuklarını kendilerine en yakın anaokulu, ilkokul veya ortaokullarımıza göndermeleri ve okul öncesi eğitiminden yararlandırmalarıdır.