GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Okullarımızda karne heyecanı
![Okullarımızda karne heyecanı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/14130447_240abfd14a27442bbe71ff873df2d49c.jpg)
Dr.Cemil Karslıgil İlkokulu ve Dayı Ahmet Ağa İlkokulumuzu ziyaret eden İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN, öğrencilerimizin karne heyacanına ortak oldu.Okul yöneticileri ve öğretmenlerimize başarılı geçen eğitim-öğretim yılı teşekkür eden Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN, öğrencilerimize iyi tatiller, şimdi yaz mevsiminin güzellikleriyle dolu, dinlendirici bir tatil zamanı diyerek karnelerini verdi.