GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
OKULLARIN SORUNLARINI YERİNDE İNCELEDİK...
![OKULLARIN SORUNLARINI YERİNDE İNCELEDİK...](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_05210747_24kasm2.jpg)
İlçemizdeki tüm okulların Okul-Aile Birliği Başkanları ile yapılan toplantı sonucu gelen talepleri yerinde incelemek üzere Sayın Kaymakamımız Cemalettin YILMAZ ve Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin TEPE bugün 6 okulu ziyeret ettiler. Bugün ziyeret edilen okullar ve fotoğraflar : Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulu, 24 Kasım İlkokulu, Can Alevli Ortaokulu, 23 Nisan Ortaokulu, Adil Ceydeli Ortaokulu ve Mehlika Alevli Ortaokulu.