GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Onur Konuğumuz Melisa Nas ÇEKİÇ Bizlere Şeref Verdi
23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı´nda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Dr. Cemil Karslıgil İlkokulunun 3. sınıf öğrencisi sayın Melisa Nas ÇEKİÇ oldu.![Onur Konuğumuz Melisa Nas ÇEKİÇ Bizlere Şeref Verdi](/meb_iys_dosyalar/2019_04/24145228_asdsd.jpg)
Onur Konuğumuz Melisa Nas ÇEKİÇ Bizlere Şeref Verdi
23 Nisan Ulusal Eğemenlik ve Çocuk Bayramı´nda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Dr. Cemil Karslıgil İlkokulunun 3. sınıf öğrencisi sayın Melisa Nas ÇEKİÇ oldu.