GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ortaokul Müdürleriyle Olağan Değerlendirme Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, İlkokul Müdürleriyle yapılan toplantının ardından Ortaokul Müdürleriyle de olağan değerlendirme toplantısı yaptılar. Daha iyi ve kaliteli bir eğitim için, Valilik, Kaymakamlık ve İl/İlçe Müdürlüğü olarak yapılan bir dizi çalışmalara değinerek Okul Öncesi eğitimin gelecek yıldan itibaren zorunlu hale geleceğini, çalışmalarımızı buna göre planlamamız gerektiğini, önümüzdeki eğitim sürecinin Bakanlığın 2023 Eğitim Vizyon Belgesi çerçevesinde şekilleneceğini belirttiler.  
Ortaokul Müdürleriyle Olağan Değerlendirme Toplantısı

Ortaokul Müdürleriyle Olağan Değerlendirme Toplantısı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE, İlkokul Müdürleriyle yapılan toplantının ardından Ortaokul Müdürleriyle de olağan değerlendirme toplantısı yaptılar.

Daha iyi ve kaliteli bir eğitim için, Valilik, Kaymakamlık ve İl/İlçe Müdürlüğü olarak yapılan bir dizi çalışmalara değinerek Okul Öncesi eğitimin gelecek yıldan itibaren zorunlu hale geleceğini, çalışmalarımızı buna göre planlamamız gerektiğini, önümüzdeki eğitim sürecinin Bakanlığın 2023 Eğitim Vizyon Belgesi çerçevesinde şekilleneceğini belirttiler.

Gündem maddeleriyle ilgili Okul Müdürlerinin sorunlarını tek tek dinleyen Müdürümüz, Şahinbey ilçesinin her yıl daha da artan başarısından dolayı Okul Müdürlerimizi tebrik ederek aynı gayret ve çabayla ekip olarak başarılarının devamını dilediler.

03-12-201803-12-201803-12-2018

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.