Özel Öğrencilerimizden Çok Özel 23 Nisan Gösterisi
![Özel Öğrencilerimizden Çok Özel 23 Nisan Gösterisi](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_25155850_img20160425wa0001.jpg)
İlçemiz Şenel Sabri Turan İlkokulu-Ortaokulu´na bağlı Onkoloji Hastanesi´nde eğitimlerine devam eden özel eğitim sınıfı öğrencilerimizin hazırlamış olduğu 23 Nisan gösterisi İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Aydın ALBAK ve Zeki ÇAKMAK´ın katılımıyla gerçekleşmiştir. Öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin çok büyük emek sarfederek hazırladığı bu gösteri için başta öğrencilerimiz olmak üzere hastanede çalışan doktorlarımıza , hemşirelerimize , okul idaresine ve öğretmenlerimiz Nesibe GEREK ve Ali SABAN´a teşekkür ederiz.