GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Pakize Kemal Öğücü İlkokulu´nu Ziyaret Ettik
Pakize Kemal Öğücü İlkokulu´nu Ziyaret Ettik İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın Yusuf TÜFEKÇİ ve Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU ve İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Pakize Kemal Öğücü İlkokulu´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.![Pakize Kemal Öğücü İlkokulu´nu Ziyaret Ettik](/meb_iys_dosyalar/2017_11/12134655_23379965_1540695139300408_5683454345921323980_n.jpg)
Pakize Kemal Öğücü İlkokulu´nu Ziyaret Ettik
İlçe Kaymakamımız Sayın Cemalettin YILMAZ , İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Sayın Yusuf TÜFEKÇİ ve Mehmet Ali TİRYAKİOĞLU ve İlçe Mili Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin TEPE , Pakize Kemal Öğücü İlkokulu´nu ziyaret ederek okul ile ilgili izlenimlerde bulundular.