GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Prof. Mehmet GÖRMEZ İHL'ne Tasarım Beceri Atölyesi ile Z-Kütüphane Açılışı
![Prof. Mehmet GÖRMEZ İHL'ne Tasarım Beceri Atölyesi ile Z-Kütüphane Açılışı](/meb_iys_dosyalar/2021_06/09131751_1.jpg)
Gaziantep Milletvekilimiz Derya BAKBAK, Şahinbey Kaymakamımız Tahir ŞAHİN, Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet TAHMAZOĞLU , İl Müdürümüz Yasin TEPE ve İlçe Müdürümüz Erdal KILINÇ, Mehmet Görmez İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesinde Tasarım Beceri Atölyesi ile Z-Kütüphanenin açılışını yaptılar.