GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü
Şahinbey Belediyesi tarafından her cumartesi Kavaklık Parkı´nda gerçekleşen sağlıklı yaşam yürüyüşüne İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve eğitim çalışanlarımızla beraber katılım sağladık.![Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü](/meb_iys_dosyalar/2018_10/01125816_YuruyuY.jpg)
Sağlıklı Yaşam Yürüyüşü
Şahinbey Belediyesi tarafından her cumartesi Kavaklık Parkı´nda gerçekleşen sağlıklı yaşam yürüyüşüne İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yasin Tepe, şube müdürlerimiz, okul müdürlerimiz ve eğitim çalışanlarımızla beraber katılım sağladık.