GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet TAHMAZOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulunu ziyaret edip öğretmenlerle ve öğrencilerle bir araya geldiler.
![Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet TAHMAZOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulunu ziyaret edip öğretmenlerle ve öğrencilerle bir araya geldiler.](/meb_iys_dosyalar/2019_12/20200731_1.jpg)
Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet TAHMAZOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Erdal KILINÇ, Mareşal Fevzi Çakmak Ortaokulunu ziyaret edip öğretmenlerle ve öğrencilerle bir araya geldiler.
![20-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_20200821_2.jpg)
![20-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_20200824_3.jpg)
![20-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_20200826_4.jpg)
![20-12-2019](/meb_iys_dosyalar/2019_12/k_20200828_5.jpg)