GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinden Örnek Davranış
![Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulu Öğrencilerinden Örnek Davranış](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_09160753_1.jpg)
Şahinbey Belediyesi Adil Teymur İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri tarafından toplanan malzemeler ve 7300 TL para İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Erkan AKLAP , okul müdürümüz Ahmet KIVCI tarafından Gaziantep İHH temsilcisi Mehmet Emin ARSLAN´a teslim edildi. Suriyeli mültecilere gönderilmek üzere yardım malzemeleri dualarla yola çıktı. Okul idaremize ve öğrencilerimize bu duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ederiz.