GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şahinbey Belediyesi ev sahipliğinde öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimiz ile iftarda bir araya geldik.
![Şahinbey Belediyesi ev sahipliğinde öğretmenlerimiz ve okul yöneticilerimiz ile iftarda bir araya geldik.](/meb_iys_dosyalar/2024_03/21103709_9617f520f7b6452ca1a807c46bb704d7.jpg)
Şahinbey Belediyesi ev sahipliğinde, Şahinbey Belediye Başkan Vekilimiz Sn.Cuma GÜZEL, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemal GÜLİSTAN, Şube Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimiz ve kıymetli öğretmenlerimizle İftar sofrasında bir araya geldik.
Hayırlı Ramazanlar