GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şahinbey Belediyesi Mehmet Emin Er Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bayır-Bucak Türkmenlerine Yardım Kampanyası
![Şahinbey Belediyesi Mehmet Emin Er Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Bayır-Bucak Türkmenlerine Yardım Kampanyası](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_24095714_resim1.jpg)
12/A sınıfındaki öğrencilerimiz Bayır-Bucak Türkmenleri yararına giyecek eşya kampanyası düzenledi. Toplanan eşyalar Bayır-Bucak Türkmenleri´ ne ulaştırılmak üzere ilgili yardım kuruluşlarına gönderildi. Biz de öğrencilerimizi bu duyarlılıklarından dolayı tebrik ediyoruz.