GAZİANTEP
ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Şahinbey Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerimizden ziyaret
![Şahinbey Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerimizden ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2021_12/10084931_WhatsApp_Image_2021-12-10_at_08.48.09.jpg)
Şahinbey Bilim ve Sanat Merkezi öğrencilerimizden;
ESTONYA' da yapılan Robotex International Yarışması Finallerine ülkemizi temsilen katılma başarısı gösteren Yiğit ARSLAN, Kanguru Matematik 2021 Türkiye 1??. si olan Deniz YAVAVLI , Narin ÇELİK , idareci ve danışman öğretmenleri ile birlikte , Müdürümüz Sn.Erdal KILINÇ'ı ziyaret ettiler.