GAZİANTEP ŞAHİNBEY İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Olarak Atanmştır

Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe Bolu İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanması sebebiyle İlçe Şube Müdürlerimizle bir araya gelerek helallik dilediler.  5 yıl boyunca İlçemize hizmet veren, oluşturduğu kurum kültürü ve çalışma iklimiyle ilçemizin, Türkiye genelindeki başarısında büyük pay sahibi olan Sayın Müdürümüzün Şahinbey´deki başarısının tesadüf olmadığına, aynı başarıyı Bolu ilimizde de göstereceğine inanıyor, yeni görevinde ve hayatında kendisine başarılar diliyoruz.
Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Olarak Atanmştır

Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe Bolu İl Milli Eğitim Müdürü Olarak Atanmştır

Şahinbey İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Yasin Tepe Bolu İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanması sebebiyle İlçe Şube Müdürlerimizle bir araya gelerek helallik dilediler. 
5 yıl boyunca İlçemize hizmet veren, oluşturduğu kurum kültürü ve çalışma iklimiyle ilçemizin, Türkiye genelindeki başarısında büyük pay sahibi olan Sayın Müdürümüzün Şahinbey´deki başarısının tesadüf olmadığına, aynı başarıyı Bolu ilimizde de göstereceğine inanıyor, yeni görevinde ve hayatında kendisine başarılar diliyoruz.


10-02-201910-02-2019

Kolejtepe Mahallesi Yeşil Cami Caddesi Kaymakamlık Binası Yanı Şahinbey / Gaziantep - (342) 280 29 00

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.